Мамай «протролив» своїх конкурентів

Міський голова Полтави Олександр Мамай «протролив» своїх конкурентів на посаду міського голови. Він пригадав їм їхні передвиборчі програми та пообіцяв, що тепер кожен зможе займатися проблемними питаннями, на які ті звертали увагу перед виборами.

«Я дуже радий, що тепер партія «БПП» буде надавати пільги пенсіонерам та відкривати ковзанки. Партія «Рідне місто» буде забезпечувати нові робочі місця. З сьогоднішнього дня я повністю даю зелене світло всій фракції «Свобода», щоб вони особисто розпочали будівництво сміттєпереробного заводу. Також я їм даю всі повноваження вести перемовини з інвесторами», - наголосив Мамай.

Нагадаємо, в своїй передвиборчій програмі кандидат від «БПП» Андрій Матковський планував ввести програму «Здорове місто», де б надавав фінансову допомогу на лікування пенсіонерам. В Олександра Удовіченка з «Рідного міста» одним з пунктів програми було створення нових робочих місць: «Створити сприятливий інвестиційний клімат для розвитку підприємств, усунути адміністративні перешкоди в діяльності малого й середнього бізнесу, відродити туристичну привабливість Полтави». А «Свобода» та Юрій Бублик акцентували на необхідності будівництва в Полтаві сміттєзвалища.

Мамай вибори міськрада,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі