• Головна
  • Мамай пообіцяв відремонтувати всі дворові проїзди
16:31, 26 листопада 2015 р.

Мамай пообіцяв відремонтувати всі дворові проїзди

Одним з головних завдань, які ставить перед собою новообраний міський голова Полтави Олександр Мамай – ремонт доріг в Полтаві. За словами Мамая в наступному році в місті повинні бути завершені всі ремонтні роботи дороги.

«На наступний рік ми повинні закінчити ремонт доріг. Якщо буде держказначейство платити як в цьому році, то все буде добре. Як видно – працювати ми вміємо. В першу чергу ми плануємо відремонтувати дворові проїзди. При всіх міських головах – від Анатолія Кукоби до мене, не займався питаннями дворових проїздів. Але відсотків 80 мешканців Полтави не виїздять за межі свого кварталу», - пообіцяв Мамай.

Також Мамай наголосив, що особисто опікується ремонтом доріг та несе повну відповідальність за їх якість.

«Я особисто опікуюсь ремонтом доріг. Тому я повністю несу відповідальність за їхню якість. По вулиці Зіньківська робився ремонт не капітальний, а поточний. На нього витрачалося в півтора рази менше грошей ніж на капітальний. Вулиця Великотирнівська, Маршала Бірюзова – це капітальні вулиці, а вулиця Шалом Алейхема – вже не капітальна. Тому деякі вулиці наразі перебувають не в зовсім готову стані», - розповів міський голова.

Читайте також: Свіжевідремонтовані полтавські дороги вже вкрилися вибоїнами

#Мамай #дороги #ремонт #асфальт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...