Учасник «Х-фактору» з Полтави розповів про «копняки» від Кондратюка та про авторські пісні

Полтавчанин Андрій Інкін став найзагадковішим учасником 6 сезону вокального шоу «Х-фактор» на телеканалі СТБ, адже потрапив до прямих ефірів останнім, через заміну одного з учасників у категорії Ігоря Кондратюка. Хлопець розповів, як він відреагував на звістку про повернення до шоу та про закулісні моменти «Х-фактору».

Андрій, тебе на проект повернули в останній момент. Як ти відреагував на те, що повертаєшся в проект і будеш виступати в прямих ефірах шоу «Х-фактор» на СТБ?

– Я зовсім не вірив, що таке можливо. Бігав по квартирі, радів і не вірив своєму щастю! Але так як мені не можна було про це нікому говорити, я не міг поділитися своєю радістю з близькими.

Ти працюєш MC в караоке-клубі. Керівництво без проблем відпустило на «Х-фактор»?

– На роботі мене любить і колектив, і начальство. Вони відпустили мене без проблем, голосують за мене, дають напуття. А ще вони змушують клієнтів за мене голосувати (сміється). Через те, що там немає трансляції шоу, вони оголошують в мікрофон, щоб всі дружно доставали телефони і відправляли за мене СМС-ки - цифру 1 на номер 7766 (сміється). Я їм дуже вдячний за це. А також хочу сказати спасибі полтавчанам, які теж за мене голосують, для мене дуже важлива їх підтримка.

Як склалися твої стосунки з наставником, Ігорем Кондратюком?

– Ігор Васильович ставиться до нас, як тато. Він може і пораду дати, і копняка, коли треба. Він дуже імпонує мені як людина і як продюсер. Я шалено радий тому, що потрапив саме до нього в категорію.

Як ти справляєш з хвилюванням перед виходом на сцену?

– У музиці немає хвилювання. На початку, коли я тільки був на кастингах, я дуже хвилювався. Але потім я зустрів Галину Юріївну - нинішню викладачку з вокалу та свого наставника Ігоря Васильовича Кондратюка і вони мені дали багато цінних порад. Я зрозумів, що в музиці немає страху і хвилювання. Потрібно налаштувати себе на те, що на сцені ти залишаєшся наодинці з музикою. Треба себе максимально налаштувати на пісню, щоб передати те, що ти відчуваєш. Саме тут на «Х-факторі» я отримав цінний досвід. Це школа життя, завдяки якій я став більш розвиненим як музично, так і морально.

Є плани, чим будеш займатися після шоу?

– Я дуже хочу співати, у мене є авторські пісні, які я хочу записати. Моє оточення і мої колеги вважають, що це круті пісні. Але для цього потрібно мати якусь фінансову, моральну і фізичну підтримку. Потрібен хороший звукорежисер, хороший кип-мейкер і так далі.

Мабуть, у разі перемоги в шоу, ти плануєш витратити виграш саме на свій розвиток як музиканта?

– Хочу витратити виграш на свій розвиток і частину - на благодійність. Тому що моя доля була досить важкою, у мене не було батьків, і тільки завдяки моїй бабусі я цього практично не відчував. Вони з дідусем замінили мені і маму, і тата, виростили мене, «вилюбили», і, напевно, багато батьків не дають такого тепла своїм дітям, скільки давали мені бабуся з дідусем. Тому, звичайно, я також хотів би відправити бабулю кудись в санаторій за кордон, тому що вона зараз навіть не може на прямий ефір до мене приїхати через проблеми зі здоров'ям.

Вона, напевно, дивиться кожен ефір «Х-фактора»?

– Звичайно, вони з дідусем сидять у Полтаві перед телевізором, хвилюються. Минулого разу, коли Оксана Марченко оголосила, що я залишаюся в шоу, я і сам стрибав від радості, але коли зателефонував їм, то вони теж ще не відійшли від шоку і так кричали мені в трубку! (сміється). Тільки уявіть двох стареньких людей, що стрибають на дивані та на кріслі!

Коли тобі сказали «Ні» в тренувальному таборі, ти заплакав. Глядачі відреагували на це по-різному: хтось горював разом з тобою, а інші розкритикували за плаксивість. Як ти поставився до такої критики?

– Якби хтось 7 днів не спав, боровся за свою мрію і бачив, як його друзі йдуть… Якби хтось виклався на останній пісні і вже відчував сцену «Х-фактора» під ногами, і в останній момент йому сказали «Ні», хоча він відчував себе гідним ... І поскаржитися нікому не можна, тому що ти артист, ти повинен викладатися на 100%. Я не розумів, за що? Я не соромлюся своїх сліз. У мене є душа, я щира людина. І коли твоя мрія йде від тебе, складно стримувати емоції.

Дивіться вокальне шоу «Х-фактор» по суботам о 19:00 на телеканалі СТБ.

Х-фактор Інкін шоу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі