У Полтаві представили оновлене керівництво поліції

На прес-конференції начальник Октябрського відділу поліції Олександр Терела поінформував журналістів про роботу та оновлену структуру поліції Полтави.

На початку зустрічі Олександр Терела представив журналістам начальників відділень поліції у Київському – Сергія Махна та Ленінському районі - Віталія Ємця. Учасників зібрання ознайомили з роботою, яка була проведена правоохоронцями міста за 10 місяців, навівши деякі цифри.

«З початку року в місті Полтава зареєстровано близько 4300 кримінальних правопорушень. Сплеск злочинності становить приблизно 17%. У порівнянніз минулим роком, кількість розкритих злочинів збільшилась майже на 16 %. А тяжких та особливо тяжких - на 28», - зазначив Олександр Терела.

Крім того Олександр Терела розповів представникам ЗМІ про резонансні правопорушення, їх розкриття, або етапи на якому знаходиться слідство по деяких злочинах.

На завершення зустрічі Олександр Миколайович подякував журналістам за їх об’єктивне висвітлення роботи поліції в ЗМІ та висловив сподівання працювати в такому ж руслі і надалі. Також головний поліцейський міста закликав представників мас-медіа до відкритого діалогу і конструктивної співпраці в напрямі захисту прав і свобод громадян та ефективного викриття злочинів.

Відділ комунікацій ГУНП України в Полтавській області

Полтава. поліція склад
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі