Каплін заявив, що більшість полтавських ЗМІ працюють на Мамая

Учора під час сесії Полтавської обласної ради даючи коментар журналістам заявив, що вважає більшість полтавських ЗМІ працюють на чинного міського голову Полтави Олександра Мамая.

На запитання журналіста про підписання Капліним Меморандуму з Матковським, нардеп заявив: «Це сталося для того, аби такі молоді люди як ви, мали достойну гідну роботу, а не вимушені були працювати на, наприклад, Олександра Мамая, як це робить сьогодні більшість полтавських засобів масової інформації, для того аби якось прожити, прогодувати свою жінку або дівчину, або хвору матір».

Крім того Каплін розповів журналістам, що буде боротися з Мамаєм до повної перемоги, адже вважає його обраним нечесно і незаконно. «Я знаю велику кількість інформації про нові порушення Закону Олександра Мамая. Нами вже підготовлено низку депутатських звернень і запитів, які ми направимо до правоохоронних органів», - наголосив Каплін.

Які саме засоби масової інформації працюють на Мамая Каплін не сказав. «Є низка ЗМІ, які працюють на Мамая, а я працюю на український народ», - аргументував Каплін.

Полтава Каплін ЗМІ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі