Депутат Полтавської обласної ради Ігор Сірик розповів, кому адресував свій жест (ВІДЕО)

Депутат Полтавської обласної ради Ігор Сірик, член партії ВО «Батьківщина» який став «героєм» сьогоднішньої сесії розповів, кому саме адресував свій непристойний жест.

Нагадаємо, сьогодні під час висування кандидатури від ВО «Батьківщина» депутат від цієї партії Ігор Сірик показав непристойний жест в бік активістів, які розташувалися в сесійній залі зліва від президії.

Як пояснив сам депутат, його жест адресований конкретно Геннадію Сікалову, екс-кандидату в мери Полтави та лідеру ГО «Останній бастіон».

Активісти присутні в залі вимагали, щоб Сірик покинув сесію і взагалі склав мандат. Депутат приніс свої вибачення Сікалову, проте все закінчилося не примиренням – активісти почали блокувати депутата і штовхати. Подробиці в відео.

Крім того, під час виступу одного з кандидатів на посаду голови облради сталася бійка між прибічниками Євгена Холода та представниками ДУК «Правий сектор».

Нагадаємо, депутати знову не обрали голову Полтавської облради. Обидва кандидати отримали по 40 голосів. Перше голосування за голову облради відбулося ще в п’ятницю. Але тоді жоден з трьох кандидатів – Ворона, Холод та Пісоцький, не отримали абсолютної більшості голосів. В п’ятницю було прийнято рішення продовжити першу сесію нового скликання у вівторок та висунути нових кандидатів. Сьогодні ж кандидатів лишилось двоє – Холод та Коваленко.

 

Полтава сесія Сірик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі