У Полтаві громадський активіст розкидався грошима та почубився з екс-нардепом (ВІДЕО)

Сьогоднішня сесія перетворилася на суцільний балаган з численними скандалами та штовханиною.

Першим «дзвіночком» став виступ Ігоря Сірика з «Батьківщини», який висунув на посаду голови обласної ради свого однопартійця Євгена Холода. Дехто з присутніх у залі почав нагадувати депутату про його колишнє членство в компартії. Провокативні репліки лунали і з боку громадських активістів, які розмістилися зліва від президії, зокрема з вуст громадського активіста і екс-кандидата в мери Полтави Геннадія Сікалова.

Наприкінці свого виступу Сірик показав недвозначний жест в бік активістів, потім, як він сам пояснив, це адресувалося конкретно Сікалову. Після цього в сесійній залі зник будь-який конструктив і діалог. Громадськість вимагала не лише вигнати Сірика з сесії, а й позбавити манадату.

У Полтаві громадський активіст розкидався грошима та почубився з екс-нардепом (ВІДЕО) (фото) - фото 1
У Полтаві громадський активіст розкидався грошима та почубився з екс-нардепом (ВІДЕО) (фото) - фото 1

На захист однопартійця прийшов екс-нардеп Вадим Петренко, який звинуватив Сікалова у злочинній діяльності і вимагав повернути кошти працівникам підприємства, яке колись очолював громадський активіст.

На що Сікалов відреагував досить різко, почав звинувачувати Петренка і лідера партії, яку той представляю Юлію Тимошенко у високій ціні на газ та почав запихати гроші до кишень Петренка. Словесна перепалка ледь не переросла в бійку.

У Полтаві громадський активіст розкидався грошима та почубився з екс-нардепом (ВІДЕО) (фото) - фото 2
У Полтаві громадський активіст розкидався грошима та почубився з екс-нардепом (ВІДЕО) (фото) - фото 2

 У Полтаві громадський активіст розкидався грошима та почубився з екс-нардепом (ВІДЕО) (фото) - фото 2

Сам же Петренко прокоментував те що сталося досить гостро. «Сікалов, очолюючи «Полтаванафтогеологію» наробив помилок стільки, що до сих пір не може оклигати весь колектив. Від того часу ще є борги по зарплаті, це державне підприємство, але в нього були всі можливості видавати людям зарплату вчасно і в повному обсязі. Але він п’ять років тільки ходить з лозунгами, мітингує. Тому я вважаю, що він не має жодного морального права, він придумав якийсь «Бастіон»… Але є одне питання, де він бере кошти?» - прокоментував Вадим Петренко.

Що ж до вчинку свого колеги Ігоря Сірика, екс-нардеп вважає, що Сікалов спровокував його і зазначає, що депутат не може бути позбавлений мандату. «Закон України не передбачає такого моменту. Ми можемо подивитися на Верховну Раду, там буває «похлище»: кидають гранати, кидають пакети. Звісно, це неприємний момент. Я думаю, що достатньо вибачення, - наголосив Петренко, - Я вважаю, що Сірик поступив невірно, абсолютно необдумано, можливо згаряча, але так робити не можна. Думаю, що він зробив відповідні висновки».

Петренко зазначив, що фракція відреагує на цей вчинок і Сірик отримає покарання і пообіцяв, що подібним чином члени фракції так себе вести не будуть.

 

 

Полтава сесія Сікалов Петренко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі