В Полтавській облраді почали обирати голову

На сесії Полтавської облради розпочалося голосування голови облради. Депутати обирають з-поміж двох кандидатів – Євгена Холода («Батьківщина») та Геннадія Коваленка («Солідарність»).

В дані хвилини відбувається таємне голосування депутатів за обрання голови облради. Кожен з депутатів голосує в спеціальній таємній кабінці для голосування.

До цього кожен з двох кандидатів отримав по 15 хвилин на виступ та відповідь на запитання. Градус напруги в сесійному залі залишався досить високим під час виступу кожного кандидату. 

Найгарячіше було під час виступу Холода. Спершу активісти біля трибуни влаштували бійку один з одним. Зі слів одного з учасників конфлікту, бійка розпочала через те, що деякі представники громадськості намагалися розблокувати трибуну. Після цього голова полтавського «Правого сектору» Марко Чаус повідомив, що годинник Євгена Холода коштує 24 тисячі доларів.

Наступним виступав кандидат Геннадій Коваленко. З підтримкою кандидата від «Солідарності» виступив й останній голова облради Петро Ворона: «Особисто я проголосував би за Віталія Кабачка («Солідарність»). Але зараз я проголосую за Геннадія Коваленка». А ось Анатолій Ханко, голова «Свободи» в облраді, закликав не голосувати за кандидата від «Солідарності», назвавши Коваленка «людиною Головка».

Також на сесії були присутні й народні депутати України Сергій Каплін та Юрій Бублик. Останній виступив з трибуни та засудив поведінку активістів, які влаштували сутичку під час сесії.

В пятницю депутати так і не змогли обрати голову облради. Жоден з трьох кандидатів - Петро Ворона, Євген Холод та Андрій Пісоцький, не змогли набрати абсолютну більшість голосів.

Нагадаємо, продовжилась сесія зі скандалу - представник від «Батьківщини» Ігор Сірик показав середній палець в адрес активістів.

облрада сесія голова голосування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі