На Полтавщині злочинна група вивела «в тінь» більше 150 мільйонів гривень

Співробітники Служби безпеки України в Полтавській області спільно з прокуратурою припинили на Полтавщині діяльність конвертаційного центру, який встиг вивести у "тінь" понад 150 мільйонів гривень.

Організатори конверта протягом п’яти місяців надавали "послуги" з відмивання грошей, ухилення від сплати податків та обготівковування коштів. Для прикриття протиправної діяльності конвертцентр займався нібито купівлею-продажем сільськогосподарської продукції. Насправді, через укладання фіктивних угод на постачання товарно-матеріальних цінностей, він "обслуговував" двадцять комерційних структур реального сектора економіки. За свої послуги зловмисники брали 10% від виведеної у "тінь" суми.

На Полтавщині злочинна група вивела «в тінь» більше 150 мільйонів гривень (фото) - фото 1
На Полтавщині злочинна група вивела «в тінь» більше 150 мільйонів гривень (фото) - фото 1

Співробітники спецслужби затримали одного з організаторів конвертаційного центру після отримання ним у банку 900 тисяч гривень.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили печатки фіктивних підприємств, "чорну" бухгалтерію, чекові книжки, що свідчать про факти переведення коштів у готівку.

Правоохоронці також виявили фіктивну господарсько-фінансову документацію та статути підприємств, які підтверджують зв'язок фіктивних фірм з реально діючими суб’єктами підприємницької діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 205 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Полтавщина СБУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі