Склад українського дитячого харчування більше відповідає потребам дитини, ніж іноземні суміші, - дієтолог

Журналісти одного з центральних телеканалів провели експеримент - разом з експертом проаналізували склад та ціни дитячого харчування у торговельній мережі. Про це повідомляє прес-служба Хорольського МКК ДП.

На думку дієтолога Бориса Скачка, закордонний виробник за складом суміші значно поступається українському. Водночас ціна іноземних аналогів у 4 рази вища за вітчизняні дитячі продукти.

«У складі є натуральний молочний продукт. Більше того, є вершки. Це говорить про те, що тваринний жир потрапляє в організм і дитина на ньому буде розвиватися краще. Я думаю, що ми можемо сказати, що наше дитяче харчування краще, адже склад у нашому дитячому харчуванні більше відповідає потребам дитини», - зазначає дієтолог.

При цьому лікар рекомендує використовувати суміші, які необхідно варити, а не просто заливати водою.

«Я б вважав кориснішою ту суміш, яку потрібно варити з тієї простої причини, що, коли мама бере ложку сумнівної чистоти, відкриває банку, бере звідти суміш, закриває банку - відбувається природне зіткнення продукту з повітрям, в якому бактерії, вони можуть бути і на ложці. Хтось може невдало чхнути або кашлянути - бактерії можуть потрапити в суміш. І при заливанні суміші молоком, або теплою водою бактерії не гинуть. Якщо ж суміш варити - бактерії автоматично знищуються», - запевняє Скачко.

Єдиним виробником дитячих сухих сумішей на території України є Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів, який був заснований в 1972 році. Виробництво продукції Хорольського МКК ДП розміщено в екологічно чистому районі Полтавської області, оснащене технологічним обладнанням провідних європейських фірм-виробників. Ретельний контроль за якістю продукції виконується на кожному етапі виробництва, відповідає міжнародним стандартам ISO 9001: 2009 і НАССР. Всі продукти сертифіковані відповідно до вимог українського законодавства.

Суміші ХМКК ДП розробляються спільно з провідними фахівцями в галузі дієтології та молочного виробництва. Продукти схвалені Українським НДІ харчування та Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології АМН України.

Лідерами з реалізації ХМККДП в 2014-2015 рр. залишаються сухі дитячі суміші і дитяча питна вода.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі