• Головна
  • У Миргороді відкрили меморіальну дошку Герою АТО
09:42, 23 листопада 2015 р.

У Миргороді відкрили меморіальну дошку Герою АТО

В День Гідності та Свободи у Миргороді вшанували бійця, який загинув на Сході.

У Переддень річниці двох революцій представники влади та громадськості Миргороду зібралися біля краєзнавчого музею, де встановлено Меморіальну дошку  Героям Небесної Сотні.  Присутні вшанували пам"ять патріотів хвилиною мовчання у про поклали квіти до пам'ятного знаку, йдеться на сайті Миргородської міської ради.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам'ять загиблих на Майдані та в зоні проведення АТО. Згадали їх імена, схилили голови у скорботі за ними та поклали квіти до Меморіальної дошки. До легіону Небесної Сотні приєдналися наші земляки, патріоти Миргорода Василь Третецький, Дмитро Коряк, Петро Федоряка, Сергій Ніконенко, Володимир Гадлевський, Сергій Зуєнко, Микола Куценко, Максим Ошека, Олександр Тарасенко.

Цього ж дня на фасаді середньої школи №5 відкрили Меморіальну дошку її випускнику Дмитру Коряку. З нагоди цієї події відбулася урочиста лінійка. Звертаючись до дітей і дорослих секретар міської ради Наталія Гирка закликали берегти мир і пам’ятати подвиг земляків, які віддали своє життя за мир і незалежність свої батьківщини. На захід завітали побратими Дмитра. Військові поділилися спогадами про свого товариша. Для них він був світлою і вольової людиною, надійним другом. Квіти до Меморіальної дошки поклала і мати загиблого бійця. Вона подякувала за увіковічнення пам'яті її сина.

Нагадаємо, 15 липня на фасаді ПолтНТУ була відкрита меморіальна дошка бійцеві.

Читайте також: У Полтаві планують створити пам’ятну книгу спогадів про Дмитра Коряка, бійця батальйону «Азов», який загинув під Маріуполем 11 лютого минулого року.

#Полтавщина #Миргород #Герой АТО
Оголошення
live comments feed...