Петиція про консервацію Кадетського корпусу зібрала необхідну кількість голосів

Петиція про «Консервування Кадетського корпусу», яка була розміщена на сайті міської ради Полтави зібрала необхідну кількість голосів, а це значить, що її має розглянути міський голова.

Зазначимо, що в тексті петиції йдеться: «Від імені Комітету порятунку будівлі колишнього Кадетського корпусу від себе особисто керуючись здоровим глуздом та повагою до історії міста та поколінь його жителів ВИМАГАЮ негайно розпочати процес консервації будівлі Корпусу (вулиця Жовтнева 42)

Громада міста неодноразово зверталась до владних інституцій із зазначеним проханням та жодної реакції за понад 15 років не було. Силами патріотів міста було організовано кілька прибирань на території Корпусу запущено мистецький проект "Кадетаріум" привернуто увагу суспільства та центральних органів влади до проблеми руйнації Корпусу. Старші покоління полтавців навіть у часи післявоєнного голоду та розрухи зуміли відновити ансамбль Круглої площі наголошу найбільшої круглої площі Європи та Полтаву вцілому а ми маючи понад 20 років незалежності та миру у нашому місті своєю байдужістю довели цю величну будівлю до нинішнього стану.

Дана петиція включає в себе вимоги негайно розпочати процес фактичної консервації будівлі й виділити на це кошти із міського бюджету доприбирати територію Корпусу поставити огорожу навколо будівлі та здати її під охорону розпочати процес підготовки проекту реконструкції Корпусу та визначення майбутньої форми його власності та призначення. Чим швидше будівлю буде законсервовано - тим менше коштів буде витрачено на її відновлення.

Сподіваюсь на розуміння адекватність та патріотизм депутатів міської ради та міського голови особисто. Готовий допомогти міській владі у будь-яких її ініціативах направлених на відновлення будівлі Корпусу».

Ініціатор петиції – Дмитро Макуха.

Станом на сьогодні, дві петиції зібрали необхідну кількість голосів. По жодній з них немає відповіді.

Полтава петиція міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі