Голова фракції «Свобода» в облраді розповів, чому не підтримує Ворону та чи має союзників

Націоналістична партія вперше за роки незалежності України пройшла до обласної ради Полтавщини. Ми поспілкувалися з головою фракції Анатолієм Ханко, щоб дізнатися про політичні амбіції свободівців та можливими союзниками.

«Це велика відповідальність перед нашими виборцями. Коли я прийшов голосувати на свою виборчу дільницю у селі Жовтневе, Решетилівського району, як тільки я вийшов з машини, дивлюся, а з дільниці вийшла бабуся на двох ціпках. Дивлюся, вона до мене йде. Підійшла і каже, я ж за вас буду голосувати. А вона живе на самому дальньому кутку села. От перед такими людьми у мене величезна відповідальність. А ще велика радість, що вперше в раді не буде комуністичної партії», - поділився емоціями Ханко.

Щодо соратників у нинішній облраді, Ханко відповів, що хоч ідеологічно споріднених партій немає, проте союзники у «Свободи» є. «Націоналістичних партій тут немає, ідеологічно близьких нам по духу, але союзників ми бачимо, з ким теоретично можна говорити», - розповів Ханко.

Поцікавилися ми у новообраного депутата і про кандидатуру голови обласної ради. «На цій сесії ми не будемо висувати свого представника, але ми категорично не будемо підтримувати кандидатів, які були причетні до «Партії Регіонів» і перефарбувалися в інші партії і не будемо підтримувати представників від провладної партії, оскільки ми не можемо підтримувати ту політичну силу, яка садить наших хлопців, які сидять зараз по тюрмах. Наші побратими зараз сидять не менше чім при режимі Януковича», - аргументував свободівець.

Нагадаємо,  На посаду голови облради претендувало троє кандидатів – Андрій Пісоцький («Солідарність»), Євген Холод («Батьківщина») та Петро Ворона (позапартійний). Обирали голову шляхом таємного голосування. Згідно голосування Ворона набрав 10 голосів, Пісоцький - 27, Холод - 38. Голову облради не обрано, оскільки кандидату необхідно набрати абсолютну більшість голосів. Загалом в голосуванні прийняло участь 82 депутати з 84, 2-є не голосувало. Правда, обрати з першої спроби не вдалося, після чого була оголошена перерва. Поперерві депутат від «Солідарністі» Геннадій Коваленко запропонував перенести сесію на вівторок, а також висунути нових кандидатів. Пропозицію Коваленка підтримали, відповідно депутати облради зберуться знову у вівторок, де й оберуть голову облради.

«Свобода» публічно підтримала Євгена Холода.

 

Полтава облрада Ханко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі