Учасниця «Х-фактору» з Полтавщини розповіла про концерти в зоні АТО та запоруку перемоги

Зірка Лариси Борисенко з Полтави загорілася на популярному талант-шоу «Х-фактор», та велику сцену вона проміняла на імпровізовані майданчики в зоні АТО.

Лариса Борисенко вже більше року є волонтеркою громадської організації «Укроп!» на її ранку безліч концертів в зоні АТО перед військовими та місцевими жителями, які живуть в прифронтових районах Донеччини та Луганщини.

Крім того, Лариса є учасницею так званих дворових концертів у Полтаві, під час яких збирається допомога для бійців, які знаходяться в зоні АТО.

«Знаєте, коли ми почали всі ці благодійні акції, ми думали, як його це все зробити, щоб достукатися до людей. Бо люди вже зневірилися. Ми виходимо і говоримо з людьми. Були досить такі цікаві запитання, так по телебаченню ж показують, що там не воюють. Хто це вам таке сказав? Там стоять чиїсь сини, чиїсь брати. Там є навіть дідусі. Ви знаєте, до кінця зустрічі, в людях прокидалося те відчуття, що ми всі є громадянами однієї країни і не важливо, ти з Луганська, Донецька чи з Криму – ти українець», - розповідає Лариса.

Учасниця «Х-фактору» з Полтавщини розповіла про концерти в зоні АТО та запоруку перемоги (фото) - фото 1
Учасниця «Х-фактору» з Полтавщини розповіла про концерти в зоні АТО та запоруку перемоги (фото) - фото 1

Співачка, передусім, звертається до молоді з сподіванням, що саме молоді люди підтримуватимуть волонтерські починання. «Можна вставити навушники в вуха і піти мимо, але Україна – це ти, це – я, це – кожен з нас. І ми маємо це доносити до молоді, до дітей - закликає Лариса. – Ми як патріоти маємо об’єднатися і від цього ми станемо ще сильніші. І нам треба об’єднуватися і боронити свою країну».

Учасниця «Х-фактору» з Полтавщини розповіла про концерти в зоні АТО та запоруку перемоги, фото-2 Учасниця «Х-фактору» з Полтавщини розповіла про концерти в зоні АТО та запоруку перемоги (фото) - фото 2
Полтава волонтер співачка АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі