Полтавський Майдан продовжує боротьбу за Свободу та Гідність (ВІДЕО)

Два роки минуло з буремних подій на Майдані. Сотня патріотів склала свої голови під натиском силовиків і снайперів. Та очікуваного покращення і гідного життя багато українців так і не відчули.

За кривавий розстріл Майдану так ніхто і не покараний, а ті, хто приймав диктаторські закони, та мовчки спостерігав за вбивствами у Києві залишаються при владі.  Тому полтавці вийшли на свій Майдан, вже більше двох місяців представники полтавського осередку «Правого сектору» та громадські активісти мирним протестом борються з злочинною, на їх думку, владою.

Цього дня полтавські майданівці влаштували вечір пам’яті загиблим. Зі сцени лунали вірші і патріотичні гасла. Знаково, що жодного представника нинішньої влади на заході не було.  

Полтавський Майдан продовжує боротьбу за Свободу та Гідність (ВІДЕО), фото-1 Полтавський Майдан продовжує боротьбу за Свободу та Гідність (ВІДЕО), фото-2 Полтавський Майдан продовжує боротьбу за Свободу та Гідність (ВІДЕО), фото-3 Полтавський Майдан продовжує боротьбу за Свободу та Гідність (ВІДЕО), фото-4 Полтавський Майдан продовжує боротьбу за Свободу та Гідність (ВІДЕО), фото-5 Полтавський Майдан продовжує боротьбу за Свободу та Гідність (ВІДЕО), фото-6

 

Полтава Майдан
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі