У Полтаві відзначили День Свободи та Гідності (ВІДЕО)

Сьогодні Полтава відзначила День Свободи та Гідності. Цього дня не було ні пишних гулянь ні яскравих дійств. Цей день для багатьох не свято, а день вшанування полеглих, які загинули, виборюючи для себе та нащадків краще майбутнє.

Цього дня, рівно два роки тому студенти вийшли на київський Майдан, щоб довести Уряду, що вони хочуть змін і мають на них право. Та мирна акція протесту згодом переросла в напружене протистояння між мітингувальниками і силовиками. А вже через три місяці, 20 лютого, стався той переломний момент, який дав старт точці, після якої стало зрозуміло – країна вже ніколи не буде такою як раніше… Силовики безстрашно вбивали з вогнепальної зброї учасників Майдану, які захищалися саморобними щитами…

Більше сотні людей загинули у цій нерівній боротьбі, Були серед них і полтавці, які назавжди увійшли в історію нової України.

Сьогодні Полтава у Свято-Успенському Соборі молилася за полеглих, не лише на майдані, а й тих, хто загинув в бою на Сході та просила у Бога найскорішого миру та сили бійцям, що не жаліючи себе, боронять наші кордони.

У Полтаві відзначили День Свободи та Гідності (ВІДЕО), фото-1 У Полтаві відзначили День Свободи та Гідності (ВІДЕО), фото-2 У Полтаві відзначили День Свободи та Гідності (ВІДЕО), фото-3 У Полтаві відзначили День Свободи та Гідності (ВІДЕО), фото-4 У Полтаві відзначили День Свободи та Гідності (ВІДЕО), фото-5 У Полтаві відзначили День Свободи та Гідності (ВІДЕО), фото-6 У Полтаві відзначили День Свободи та Гідності (ВІДЕО), фото-7

Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за Україну!

Героям Слава!

Полтава Свобода Гідність Собор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі