У Полтаві 10-річна дівчинка через порване взуття вирішила піти з дому

Дівчинка у школі порвала взуття і боючись, що батьки її сваритимуть за це вирішила піти з дому.

Як повідомили у відділі комунікації національної поліції Полтави, десятирічна дівчинка з села Мачухи Полтавського району 19-го листопада близько 16-ї години пішла до бібліотеки й не повернулася. На щастя, поліцейські швидко знайшли дитину та повернули додому.

За допомогою до поліції звернулися батьки дитини. Вони розповіли, що дівчинка проживає у прийомній родині, де виховується четверо дітей.

До пошуків було залучено майже весь особовий склад Полтавського відділу поліції. Зниклу дитину поліцейські розшукали біля ряду торгівельних кіосків на автошляху Київ – Харків в місті Полтава.

Як розповіла розшукана дівчинка, на передостанньому уроці вона грала в ігри з однокласниками, під час яких в неї розірвалося взуття. Дівчинка боялась, що батьки її будуть сварити за це і вирішила не повертатись додому. Остання сіла до автобусу, який довіз її до села Розсошенці, після чого вона йшла у невідомому напрямку.

Поліцейські спільно з соціальними службами провели профілактичну роботу з родиною дитини та з самою дівчинкою аби в майбутньому вона такого не робила. Наразі життю і здоров’ю дитини нічого не загрожує.

Полтава дівчинка дім
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі