Полтавщина експортували послуги до інших країн на суму більше 48 мільйонів доларів

Обсяги експорту та імпорту послуг області у січні–вересні 2015р. становили відповідно 48,7 млн.дол. США та 105,8 млн.дол. США.

Порівняно з відповідним періодом минулого року експорт зменшився на 32,0%, імпорт– на 29,8%. Зовнішньоторговельні операції послугами область здійснювала з партнерами зі 114 країн світу. Країнам ЄС надано 54,8% від загального обсягу експорту послуг. Основними партнерами в експорті послуг серед країн ЄС були Данія, якій належало 38,6% загального обсягу експорту послуг, та Німеччина(6,8%). До Данії експортуються переважно роялті та інші послуги, пов’язані з використанням інтелектуальної власності, до Німеччини– послуги з переробки матеріальних ресурсів, послуги у сфері телекомунікації, комп’ютерні та інформаційні послуги, транспортні послуги.

Імпорт послуг із країн ЄС становив 79,3% від загального обсягу імпорту послуг. Серед країн ЄС найбільші обсяги імпорту послуг були одержані від Великої Британії (69,5% загального обсягу імпорту послуг). Партнери з Великої Британії здебільше надали послуги, пов’язані з фінансовою діяльністю, ділові послуги. Значне місце серед інших країн світу у зовнішній торгівлі послугами займала Швейцарія, якій належало 23,0% загального обсягу експорту та8,3% імпорту послуг. Експортуються до цієї країни переважно послуги з переробки матеріальних ресурсів, транспортні послуги, імпортуються з неї роялті та інші послуги, пов’язані з використанням інтелектуальної власності. 

Полтавщина експорт імпорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі