Пісоцький: «Полтавський аеропорт буде альтернативою «Борисполю»

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький розповів про перспективи полтавського аеропорту. За словами Пісоцького, аеропорт «Полтава» може буде альтернативою найбільшим аеропортам України.

«Вже зараз над об’єктом працюють представники консалтингової компанії, кажуть Полтава буде альтернативою тому ж самому «Борисполю» і Харківському аеропорту. По-перше, літати з Полтави буде дешевше, а по-друге,  Полтавщина є цікавою з точки зору туристичної», - розповів Пісоцький.

Щоправда, для того, щоб аеропорт запрацював у нормальному режимі в нього потрібно вкласти близько 20 мільйонів доларів.

«Втім є інвестори, як вітчизняні, так і закордонні, наприклад, з Китаю, які готові вкладати сюди кошти, - говорить Пісоцький. - Нам потрібно якомога більше зберегти інфраструктурних об'єктів, оскільки за досвідом країн, де вже відбулася економічна криза, після цього починається зростання економіки. Тому ми повинні до цієї точки зростання зберегти всі наші інфраструктурні об'єкти, і аеропорт в тому числі».

Нагадаємо, в департаменті фінансів ОДА розповіли, що наразі аеропорт користується попитом серед бізнесменів через низькі тарифи.

Також читайте: Полтавський аеропорт – машина часу, яка повертає лише в минуле

Полтавський аеропорт вже переглянуло 4 потенційних авіаперевізника

аеропорт Полтава Пісоцький Борисполь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі