Волонтери та бійці вимагатимуть, щоб Мамай підписав угоду з організаціями учасників АТО

Олександр Русін, голова громадської організації «Укроп!» розповів, що під час першої сесії новообраної міської ради волонтери та члени громадських організацій учасників АТО вимагатимуть у міського голови Олександра Мамая підписання угоди.

Нагадаємо, напередодні другого туру виборів мера Полтави представники восьми громадських організацій учасників АТО підписали угоду про співпрацю (партнерство) із кандидатом на посаду Полтавського міського голови Андрієм Матковським. До підписання запрошувався і чинний міський голова, проте він з різних причин відмовився це робити.

У документі задекларовані права і свободи полтавських захисників. Зокрема, створення у новообраному міськвиконкомі управління, яке б займалося виключно питаннями учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, розробити та прийняти на сесії міської ради комплексні програми соціального захисту демобілізованих та тих, хто служить зараз.

Русін заявив, що Мамая, як обраний народом має дбати про народ, тому співпрацювати і допомагати тим, хто боронить країну – його обов’язок, як міського голови і керманича міста.

До слова, перша сесія Полтавської міської ради відбудеться 26 листопада.

Полтава Мамай волонтери АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі