На Полтавщині по другому туру виборів відкрито 4 кримінальні провадження

В день другого туру виборів, 15 листопада, в поліцію надійшло 25 повідомлень про можливе порушення виборчого законодавства. По цим повідомленням відкрито 4 кримінальних справи.

«Загалом було відкрито 2 кримінальних провадження за статтею 157 – відносно члена виборчої комісії, який видав 2 бюлетеня в одні руки в Полтаві, та переміщення в селі Рунівщина сейфу та зникнення печатки. Також в Кременчуці було відкрито справу по статті 296 – хуліганство відносно представників екзит-полу, та по статті 356 – самоуправство, коли адвокати зазначених осіб намагалися забрати автомобіль з території підрозділу», - повідомив голова Нацполіції в Полтавській області Олег Бех.

Також Бех пояснив, чому не відкрито справу відносно бабусі, яка побачивши поліцейських викинула поблизу виборчої дільниці дві купюри по 500 гривень: «У жінки дійсно досить великий вік, але остаточне рішення буде приймати прокуратура».

Загалом в день виборів надійшло 25 повідомлень. Найпоширеніші – порушення виборчої агітації, виявлення агітаційних матеріалів та підкуп виборців.

Бех вибори порушення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі