В Полтаві учасник ДТП шукає свідків

До нас звернувся учасник ДТП, яке сталося 1 вересня в Полтаві по вулиці Маршала Бірюзова поруч з Київським райвідділом міліції – автомобіль Nissan X Trail зіткнувся з автомобілем ЗАЗ-110307. Водій автомобіля ЗАЗ просить відгукнутися свідків ДТП, бо й досі справу не можуть доправити до суду.

«Пройшла одна експертиза. Але її зробили настільки незрозуміло, що необхідна ще одна експертиза. Мені навіть прокурор говорив, що за весь час своєї роботи настільки заплутаною експертизи не бачив. Але проблема в тому, що водій Nissan тепер заявляє, що взагалі не знає де його машина. А для повторної експертизи потрібні обидві машини», - розповів водій ЗАЗу Вадим Алєксандров.

Справу ніяк не можуть направити до суду. Одна з причин – відсутність у справі свідків. Хоча, як говорить водій ЗАЗу Вадим, він особисто спілкувався з людьми, які бачили це ДТП. Тепер же чоловік просить відгукнутися свідків ДТП та допомогти встановити істинного винуватця.

Тоді, нагадаємо, травми отримала 49-річна пасажирка автомобілю ЗАЗ – жінка отримала перелом руки.

«Зі мною в момент ДТП в машині була теща. Вона отримала перелом руки. Я їхав по лівій крайній стороні. Розмітки тоді на дорозі не було - велися ремонтні роботи. Я заздалегідь перебудувався в ліву крайню сторону і збирався зробити маневр - повернути у зворотний бік. Інший учасник ДТП їхав в середній смузі, різко почав перебудовуватися і не пропустив мене. У результаті сталася аварія», - розповів Вадим.

Якщо ви бачили або знаєте людей, які могли бачити дане ДТП прохання звернутися за телефоном до водія автомобіля ЗАЗ Вадима Алєксандрова – 099 718 37 91.

ДТП розшук свідки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі