Кожному з нас хоч раз доводилося влаштовувати масштабний шоппінг. Тільки що це просте заняття. На справді ж, вигідний та економічний шоппінг – ціле мистецтво.

Сьогодні ми все частіше робимо покупки не в реальних магазинах, а на Інтернет-майданчиках. Зрозуміло, що тут немає можливості поторгуватися за товар, зате є інші способи заощадити гроші. Так, один з них - проводити шоппінг на розпродажах. Це дійсно дуже вигідні заходи, адже на деяких з них знижки навіть на брендові речі можуть досягати 90%.

Один з таких популярних розпродажів – «Чорна Пятниця». Традиція проводити цей шопінг-захід з'явилася в Америці. Цьому розпродажу вже близько ста років. Чорна п'ятниця завжди проходить в кінці листопада. Треба сказати, що американці чекають її не менше, аніж День подяки. Однак щоб прийняти участь в цьому розпродажу, вам зовсім необов'язково відправлятися до Штатів.

Зараз така акція проводиться і в Україні. Якщо ви хочете дізнатися, в яких саме вітчизняних магазинах цього року буде проходити «Чорна п'ятниця», вам потрібно зайти на портал Промокодабра Україна. Тут організована спеціальна платформа, де є дані про компанії, що проводять цей розпродаж.

Постарайтеся заздалегідь ознайомитися з асортиментом цих торгових майданчиків - це дозволить вам підібрати потрібні речі та визначитися, що саме ви будете купувати на розпродажі.

Треба сказати, що ресурс «Промокодабра» надає користувачам не тільки назви магазинів, які цього року приєдналися до Чорної п'ятниці, але й інші корисні сервіси. Так, тут ви можете отримати промокоди. Ще не всі українці знайомі з цим терміном. Промокод – це спеціальний купон для покупців, який дозволяє придбати товари зі знижкою. Завдяки ним ваш шоппінг завжди буде вигідним.

Однак пам'ятайте, якими б великими були знижки, не варто купувати непотрібні вам речі лише тому, що вони дешеві. Це проблема багатьох учасників розпродажів – купувати все, що попадає під руку.

Намагайтеся заздалегідь визначиться зі списком потрібних вам речей і чітко слідувати йому. Пам'ятайте, ваша мета - зробити шоппінг якомога вигіднішим, а не витратити всі свої гроші.

Ще одне важливе правило покупця –  уважно дивитися, з якого матеріалу виконана річ, уточнювати її розміри. Важливо, щоб виріб підходив вам за всіма параметрами. Не поспішайте і уважно вивчіть опис речі. Адже в Інтернеті вам не треба в буквальному сенсі битися з іншими клієнтами за товари. Тут ви можете комфортно сидячи в кріслі спокійно вивчити характеристики кожної речі та підібрати дійсно найкращі варіанти.