У Лубнах просять не зносити пам'ятник Чапаєву

Мешканці Лубен не хочуть, щоб у їхньому місті знесли пам'ятник Чапаєву.

14 листопада відбулися громадські слухання, щодо перспектив участі громадськості м. Лубни в охороні законності та правопорядку на території міста, повідомили на сайті міськради Лубен.

На захід зібралося близько двох сотень лубенців. Міський голова Олександр Грицаєнко наголосив, що  чітко виконуючи всі Закони України, ми маємо з повагою ставитися до різноманітних поглядів людей на історію та сучасні процеси, але найголовнішим для кожного, хто насправді любить своє місто, має стати спокій в ньому і комфортне проживання людей. Він закликав всіх не політизувати цей захід, а знайти спільні рішення задля добробуту лубенців.

Зокрема йшлося про те, що нещодавно на пам'ятнику Чапаєва з'явилися нецензурні написи.

2 IMG_3028
2 IMG_3028

У виступах багатьох присутніх на громадських слуханнях (а це ветерани 25- ї дивізії, представники різних політичних сил та громадських організацій, ветерани АТО, мешканці Військового містечка) переважали заклики не допустити знесення пам’ятника В.І.Чапаєву, оскільки він є, в першу чергу, символом уславленої  військової дивізії, з якою нерозривно пов’язана історія міста.

Ветеран АТО Олександр Марченко зачитав текст резолюції зборів, який був одноголосно схвалений його учасниками. Серед іншого там говориться, що головне – не допустити сварок між українцями на політичному грунті. І кращими засобами для цього є правда і діалог. Правда – в тому, що у нас є спільне минуле, яким ми можемо пишатися, а діалог потрібен, бо нам жити в цьому місті.

Лубни пам'ятник Чапаєв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі