За рік Олександр Мамай так і не знайшов нового приміщення для спортивної школи «Авангард»

Новообраний мер міста Олександр Мамай не виконав одну зі своїх обіцянок, яку він дав близько року тому під час своєї минулої каденції.

Міський голова Полтави Олександр Мамай майже рік шукав обіцяне нове приміщення для ДЮСШ «Авангард» ім. Шемякіна, але так його і не знайшов. Відповідну обіцянку мера Полтави «Слово і Діло» зафіксувало ще наприкінці 2014 року.

5 листопада 2015 року журналісти вирішили провести власну інспекцію Полтави з метою перевірити реалізацію цієї обіцянки. Як стало відомо, на даний момент Мамай так і не знайшов нове приміщення для ДЮСШ «Авангард». Відповідна спортивна школа знаходиться за старою юридичною адресою: вул. Жовтнева, 37. Таким чином, дану обіцянку полтавського мера, якого нещодавно знову обрали на цю посаду, можна вважати невиконаною.

Нагадаємо, 26 грудня 2014 року на позачерговій 46 сесії Полтавської міської ради депутати ухвалили рішення «Про надання дозволу на розроблення детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Жовтневою, Ляхова, Лідова». Рустам Азізов, голова батьківського комітету ДЮСШ «Авангард» ім. Шемякіна зазначив, що будівництво може завдати шкоди ДЮСШ. Міський голова Полтави Олександр Мамай відповів, що перед знесенням старої будівлі школи для неї віднайдуть нове приміщення.
Крім того, Олександр Мамай пообіцяв робити дітям-інвалідам Полтави МРТ безкоштовно та закласти кошти на статутну діяльність громадської організації, яка буде створена батьками дітей-інвалідів. Запрацювати вона мала ще до 1 вересня.

Мамай школа обіцянка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі