
09:38, 18 листопада 2015 р.
У Ленінському районі практично одночасно спалахували автомобілі
Учора, 17 листопада, у Ленінському районі Полтави, починаючи з 22.18 по 22.42 на різних вулицях спалахували автівки.
Перша пожежа виникла на вулиці Леніна. Пожежа виникла в автомобілі «Опель Астра». Вогнем було пошкоджено переднє ліве колесо.
Через одинадцять хвилин спалахнув автомобіль «Део Ланос» на вулиці О.Бідного. Вогнем пошкоджено колесо та бампер. І вже через три хвилини загорівся автомобіль «Мерседес Віто» на вулиці Богдана Хмельницького. Вогнем було пошкоджено колесо та передню частину автомобіля.
У прес-службі ГУ ДСНС України в Полтавській області не виключають, що це був серійний підпал, проте чекають висновків правоохоронців, які наразі правоохоронці зясовують причини пожеж.
Нагадаємо, подібний випадок стався нещодавно в Автозаводському районі Кременчука, за короткий проміжок часу там виникла пожежа одразу в трьох автомобілях які були розташовані поруч.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:29, 7 грудня
5
09:19, 8 грудня
12:50, 9 грудня
12:28, 14 грудня
14
12:29, 17 грудня
1
