В Полтаві журналістів виштовхали зі штабу Матковського

Журналісти «ГромадськогоТБ.Полтава» збирались зробити сюжет зі штабу Андрія Матковського, де в той період компенсацію отримували спостерігачі. Люди не надто приязно відреагували на появу журналістів, а кілька молодиків виштовхали журналіста Громадського Анатолія Мележика та намагалися вибити у нього з рук техніку.

«Члени ДВК та спостерігачі команди кандидата в мери Андрія Матковського зібралися під штабом. Вони принесли протоколи про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях на виборах полтавського міського голови. На появу журналістів відреагували агресивно та намагалися перешкоджати зйомці. Ситуацію пояснив екс-кандидат у депутати полтавської міської ради від БПП «Солідарність» Віталій Нікіпєлов. Він зазначив, що члени дільничих виборчих комісій прийшли за компенсацією за харчування. А на журналістів почали кидатися через те, що, ймовірно, вони не сподобались людям», - йдеться в повідомленні ГромадськогоТБ.

Нагадаємо, раніше Анатолію Мележику спалили автомобіль. Він пов’язує це зі своєю професійною діяльністю. Також сьогодні ми писали про інцидент з іншим полтавським журналістом, якому не дали задати питання Олександру Мамаю.

журналіст напад Матковський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі