Полтавець посів друге місце в конкурсі карикатур про Путіна

Директор полтавського «Дендропарку» Михайло Шлафер посів друге місце серед карикатуристів, які взяли участь у конкурсі "Перемогли гітлера - здолаємо й путлера!".

У номінації "карикатура" на творчому конкурсі "Перемогли гітлера - здолаємо й путлера!" переміг карикатурист з Росії Віктор Богорад, повідомляє «Укрінформ».

"Після ретельних та тривалих дебатів ми прийшли до дивного висновку, що на нашому, відверто антипутінському, конкурсі переміг російський карикатурист Віктор Богорад", - повідомив представник журі, відомий український художник-карикатурист, лауреат міжнародних конкурсів у 49 країнах Володимир Казаневський.

За його словами, не всі українські карикатуристи змогли взяти участь у цьому вузько спрямованому конкурсі: "Ті, хто не підтримує патріотичні ідеї в Україні, вони принципово не могли брати участь у ньому".

Водночас, якщо українські карикатуристи-учасники конкурсу у своїх роботах були переважно "стрімкими і агресивними", то російський карикатурист Богорад зміг "холодним поглядом подивитися" на Путіна. "Просинається вранці Путін, виглядає у вікно: а там все жовто-голубе. Це - жах Путіна", - анекдотично прокоментував Казаневський карикатуру Богорада, який донедавна працював у виданні The Moscow Times, однак був звільнений після того, як газета "стала пропутінською".

1447686120-8078

Друге місце в номінації "карикатура" посів малюнок Михайла Шлафера з Полтави.

1447686245-8281

Третє місце - карикатура Олексія Кустовського з міста Вишневе під Києвом, на якій Путін робить ватні мізки росіянам і жителям Донбасу.

1447686320-5446

Конкурс під гаслом: "Перемогли гітлера - здолаємо й путлера!" стартував 7 травня з нагоди 70-річчя завершення Другої світової війни та Дня Перемоги над нацизмом у Європі редакцією журналу "Камуфляж" та громадською спілкою "Національна Асамблея України". 10 жовтня завершився прийом творчих заявок. На конкурс надіслано понад 300 робіт з 7 країн, у тому числі з РФ.

Нагородження переможців відбудеться 26 листопада о 18.00 під час концерту у Будинку офіцерів. За словами організаторів, у фойє також буде розгорнута виставка з 50 кращими карикатурами. На концерті також виступлять Ансамбль пісні і танцю ЗСУ та переможець конкурсу "Голос країни" Іван Ганзера.

Шлафер Путін карикатура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі