Сьогодні близько 50 тисяч полтавських студентів відзначають День студента

Щорічно 17 листопада в Україні відзначається Міжнародний день студентів – свято студентської креативної молоді, яка не раз ставала взірцем для загального наслідування, надихаючи і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

На початок 2015/16 навчального року вищу школу в Полтавській області представляють 19 самостійних навчальних закладів, серед яких 5 університетів, 2 академії, 4 коледжі, 3 технікуми, 5 училищ.

У 2015р. лави студентів вищих навчальних закладів поповнили понад 10 тис. осіб і сьогодні вищу освіту в області здобувають близько 50 тис. студентів, з яких 35% навчається за рахунок державного бюджету. Серед студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах, більшість отримують професії за галузями знань: соціальні науки, бізнес і право, інженерія, охорона здоров’я.

Протягом 2015р. було випущено близько 14 тис. кваліфікованих фахівців різного рівня, з яких кожний третій отримав кваліфікацію спеціаліста та молодшого спеціаліста, кожний сьомий – магістра, кожний дев’ятий – бакалавра.

Полтава студенти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі