Полтавський онкодиспансер вперше закупив через ProZorro ліки від раку

16 листопада об 11:00 Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер провів електронний аукціон для закупівлі цисплатину. Вартість закупівлі склала 132 850 гривень, що на 66 150 гривень дешевше за заплановану ціну.

Система «ProZorro» за ініціативи Полтавської ОДА та Департаменту охорони здоров’я використовується онкодиспансером уперше, і на цю допорогову закупівлю поступило три пропозиції.

Предмет закупівлі — хіміотерапевтичні засоби, а саме — цисплатин, який використовують зокрема для лікування раку шийки матки, поширеного серед жінок у Полтавській області. Очікувана вартість тендеру — 199 000 гривень. Подача пропозицій велася з 9:00 10 листопада до 18:00 13 листопада. У понеділок 16 листопада об 11:00 пройшов відкритий аукціон, де переможцем став ТОВ «КОМПАНІЯ «УКРОПТПОСТАЧ». На даний час проходить оцінка поданої учасником (ТОВ «КОМПАНІЯ «УКРОПТПОСТАЧ») пропозиції та всіх документів.

Загалом, економія склала 66 150 гривень за рахунок того, що учасники знижували ставки на досить великі суми.

Невдовзі з майданчиків для електронних закупівель можна буде завантажити і договір, який підпишуть з переможцем.

Система електронних закупівель «ProZorro» дозволяє державі відкрито і прозоро проводити закупівлі, тим самим збільшуючи ефективність бюджетів і зменшуючи можливість корупції та роль «людського фактору». В цілому ж економія по Полтавській області з початку використання системи «ProZorro», не включаючи цю закупівлю, склала 158 000 гривень.

Нагадаємо, нещодавно свої перші електронні торги провела Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В.Скліфосовського.

Довідка: «ProZorro» – система, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців. Мета – прозоре і ефективне витрачання державних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників. Оператором системи є міжнародна некомерційна організація Transparency International. Після завершення пілотного проекту, центральна база даних (ЦБД) буде передана державі безкоштовно і безумовно — що затверджено всіма учасниками проекту у вигляді меморандуму про співпрацю.

Полтава закупівля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі