• Головна
  • Товари, які везтимуть іноземці на Сорочинський ярмарок, попередньо не декларуватимуть
16:20, 13 серпня 2009 р.

Товари, які везтимуть іноземці на Сорочинський ярмарок, попередньо не декларуватимуть

Для підтримки національних традицій, а також для прискорення ввезення вантажів на Сорочинський ярмарок встановлено порядок ввезення на митну територію України ярмаркових вантажів. Суть його полягає у тому, що вантажі, які ввозять на територію України підприємства-учасники Сорочинського ярмарку, не потребують попереднього декларування, повідомляють у Полтавській митниці. Додатковою умовою пропуску таких вантажів є підтвердження, яке надає Полтавська митниця прикордонним митницям щодо конкретних підприємств-учасників Сорочинського ярмарку.

До початку цьогорічного Сорочинського ярмарку залишається небагато часу. Митники нагадують: для забезпечення належної організації попередніх заходів, пов'язаних, насамперед, із ввезенням з-за меж митної території України вантажів для подальшого їх експонування чи реалізації на Сорочинському ярмарку, необхідно подати мотивовану заяву на ім'я начальника Полтавської митниці, в якій зазначити: мету, час і місце проведення виставки, місцезнаходження й телефони організатора ярмарку; відомості про осіб, відповідальних за зворотне вивезення товарів (адреси й телефони); найменування, приблизна кількість та вартість товарів, що будуть ввезені на митну територію України; приблизна кількість і склад вантажів, що реалізовуватимуться на ярмарку.


«Громадяни іноземних держав можуть придбати на ярмарку з метою вивезення їх за межі митної території України будь-які товари, крім тих, що заборонені до вивезення з України. Митна вартість товарів, які переміщуються громадянами через митний кордон України, визначається на підставі заяви власника цих товарів чи уповноваженої ним особи за умови надання підтверджувальних документів (товарних чеків, ярликів тощо), які можна ідентифікувати з наявними товарами», - зазначав т.в.о. заступника начальника Полтавської митниці В. Воронько.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...