Мамай вже приймає привітання (ВІДЕО)

Менше чим через добу після закриття дільниць, полтавці отримали офіційні результати виборів мера Полтави. Як показали дані ЦВК, більшість виборців проігнорували вибори і лише трішки більше третини електорату вирішили зробити свій вибір.

Згідно протоколу ТВК, Мамай отримав прихильність 62,6% виборців, його опонент – 37,4%. Явка ж виборців у другому турі стала надзвичайно низькою – лише 36%.

Тож офіційно: Олександр Мамай вдруге став головою Полтавської міської ради і вже встиг отримати привітання від членів комісії та колег.

«Я хочу подякувати всій без виключення територіальній громаді, за те, що оцінила мою роботу і дала мені ще один шанс для того, щоб втілювати в життя те, що задумав, те що розпочав. Я впевнений, що наше місто – не просто духовна столиця України, а я буду намагатися зробити так, щоб наше місто було духовною столицею світу», - наголосив мер Полтави Олександр Мамай.

Одними з перших з перемогою в другому турі виборів Олександра Мамая привітали довгострокові спостерігачі місії зі спостереження за виборами ОБСЄ/БДІПЛ Кристина Галежіа та Майрон Лахола.

Місія зі спостереження за виборами здійснювала оцінку усього виборчого процесу з точки зору його відповідності зобов’язанням ОБСЄ та іншим міжнародним зобов’язанням і стандартам демократичних виборів, а також національному законодавству. Спостерігачі пильно вивчали процес реєстрації кандидатів та виборців, заходи в рамках передвиборчої агітації, роботу органів, відповідальних за управління виборчим процесом, а також відповідних державних органів, аналізували законодавчу базу, що регулює проведення виборів, її виконання та розв’язання виборчих спорів. В рамках спостереження місія відстежувала процес висвітлення виборчих кампаній у ЗМІ.

Читайте також: У Полтаві на одній з виборчих дільниць побилися спостерігачі

 

Мамай мер вибори привітання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі