Полтавці викладають в мережу фото зіпсованих бюлетенів

Вчора у Полтаві відбувся другий тур виборів мера Полтави. За крісло очільника міського голови Полтави змагалися два кандидати – Андрій Матковський та Олександр Мамай.

Як виявилося, багато містян не змогли визначитися за кого поставити галочку в бюлетені, тому просто псували їх. Фотографії таких бюлетенів користувачі викладають в мережу.

Ми пропонуємо переглянути вам таку підбірку фотографій. Деякі з них містять нецензурну лайку.

Полтавці викладають в мережу фото зіпсованих бюлетенів, фото-1 Полтавці викладають в мережу фото зіпсованих бюлетенів (фото) - фото 1 Полтавці викладають в мережу фото зіпсованих бюлетенів, фото-3 Полтавці викладають в мережу фото зіпсованих бюлетенів (фото) - фото 1 Полтавці викладають в мережу фото зіпсованих бюлетенів (фото) - фото 1 Полтавці викладають в мережу фото зіпсованих бюлетенів (фото) - фото 1 Полтавці викладають в мережу фото зіпсованих бюлетенів, фото-7 Полтавці викладають в мережу фото зіпсованих бюлетенів, фото-8

До відома, фотографування бюлетеня є порушенням частини 1 статті 7 Закону України «Про місцеві вибори». Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування.

Умисне порушення таємниці голосування під час проведення виборів або референдуму, що виявилося у розголошенні змісту волевиявлення громадянина, який взяв участь у виборах або референдумі, карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Водночас, в статті 158-2 Кримінального кодексу України про незаконне знищення виборчої документації або документів референдуму йдеться: «Незаконне знищення виборчої документації або документів референдуму поза встановленим законом строком зберігання у державних архівних установах та в Центральній виборчій комісії України після проведення виборів або референдуму, а так само пошкодження виборчої документації або документів референдуму карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років».

Полтава вибори бюлетені
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі