На Полтавщині зафіксовано 23 повідомлення про порушення на виборах

Сьогодні проходять вибори в двох містах області – Полтаві та Кременуці. Станом на 18:00 в містах зареєстровано 23 повідомлення про порушення виборчого законодавства.

Зокрема, у Київському районі Полтави надійшло повідомлення від спостерігача про те, що поблизу виборчої дільниці по вул. Жовтнева із автомобіля марки «Фольцваген» роздають бюлетені.

До чергової частини Ленінського відділення поліції у обласному центрі надійшло телефонне повідомлення від невідомої громадянки. Жінка повідомила, що на виборчої дільниці по вул. Леніна їй не дали можливості проголосувати.

До Октябрського відділу поліції Полтави надійшло повідомлення від особи, яка відмовилась називати свої анкетні дані. Заявник повідомив, що по вул. Пушкіна в приміщенні виборчої дільниці невідома особа вкинула в скриньку для голосування листок паперу невідомого змісту.

У Кременчуцького відділі поліції зареєстрували звернення від 43-кременчужанина. Чоловік вказував, що біля ДВК по вулиці 50-річчя СРСР невідома громадянка, можливо, займається підкупом виборців.

Також Кременчуцькі поліцейські перевіряють інформацію, яка поширювалась у соціальних мережах. Так, користувачі протягом дня отримували повідомлення сумнівного характеру.

Всі факти територіальні органи поліції внесли до Журналу єдиного обліку заяв та проводять подальшу перевірку.

Нагадаємо, в Полтаві на виборчій дільниці спостерігач від одного кандидата звинуватив у «продажності» іншого спостерігача. Також на дільниці затримали двох пенсіонерок.

вибори порушення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі