Кандидати в мери Полтави прийшли на виборчі дільниці з родинами та вірою в перемогу (ВІДЕО)

Наразі у Полтави триває другий тур виборів мера Полтави, в якому за крісло міського очільника змагаються два кандидати – Олександр Мамай та Андрій Матковський.

Кожен з них вже має досвід міського управлінця. Матковський обіймав цю посаду з 2005 по 2010 рік, а Мамай є його наступником. Обидва кандидати запам’яталися виборцям «подарунками» - цукром і аптечками з медикаментами. Міліція, а потім і поліція не побачили в цьому підкупу виборців, то ж кандидати щедро поливали один одного «чорним» піаром, не жаліючи на це ні сил, ні фантазії, ні білбордів, на газет.

Кожен з кандидатів щиро впевнений в свою перемогу над суперником. Про це свідчать їх коментарі, які вони дали журналістам ТРК «Лтава" на виборчих дільницях.

Олександр Мамай проголосував о 9-ій. Говорить, що свій голос віддав рано, щоб мати у запасі ввесь день – продовжувати вирішувати проблеми Полтави. Олександр Федорович був святково одягнений та у гарному гуморі. Підтримати його прийшли дружина і молодша донька Мамая – новообрана депутатка Октябрської райради, а також 14-річний син Сергій.

00089.MTS_000004969-680x383
00089.MTS_000004969-680x383

– Впевнений, що майбутнє нашого міста все таки буде в належних руках. В першу чергу проголосував за майбутнє. Буду продовжувати справу, яку розпочав, поспілкуюся з кожним, без винятку, новообраним депутатом. Дороги будуть застелені, якщо казначейство не перестане виплачувати кошти. Думаю, півтора року і всі дороги будуть зроблені.  У загашнику в нас ще 80 млн.  Аби я не вірив у свою перемогу, я би не приходив на виборчу дільницю,- наголосив Олександр Мамай.

Кандидат на посаду Полтавського міського голови  Андрій Матковський разом із дружиною Вікторією проголосували на виборчій дільниці  №531214, що знаходиться у Полтавському кооперативному технікумі. Андрій Всеволодович розповів журналістам, що налаштований оптимістично,  сподівається  на перемогу і вже визначив для себе завдання. За  словами кандидата, його першим  дорученням  на посаді міського голови буде розпорядження про опалення Полтавської художньої школи.

Матковський_ВІДЕО_.mpg_000020799-680x388
Матковський_ВІДЕО_.mpg_000020799-680x388
Полтава вибори кандидати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі