Ворона пояснив, чому йшов на вибори до Полтавської облради від «Солідарності» та анонсував дату першої сесії

Голова Полтавської обласної ради минулого скликання Петро Ворона пройшов до облради на цих виборах як перший номер від партії «Солідарність. Блок Петра Порошенка». Проте, за словами Ворони, він є позапартійним.

«Я балотувався до обласної ради в складі «БПП: Солідарність» як позапартійним. Таким я й залишаюсь. Я думаю всім буде цікаво, що з 84 депутатів облради, які пройшли по спискам різних партій, 44 депутати позафракційні. І в складі «БПП» тільки 3 партійних депутати. До призову в збройні сили я очолював обласну організацію політичної партії «УДАР», працював помічником-консультантом Віталія Кличка і тому коли було вирішено про спільний похід на вибори партій «УДАР» та «Солідарність», то це була принципова позиція, що я йшов на вибори від «Солідарності» та очолював перший номер», - розповів Петро Ворона.

На посаду голови обласної ради нового скликання висунули свої кандидатури одразу два представники, які пройшли від «Солідарності» - Петро Ворона та Андрій Пісоцький. За словами Ворони ділити місце голови облради з Пісоцьким він не буде.

«Я не буду ділити місце голови облради з Андрієм Пісоцьким. Цю функцію на себе візьмуть депутати, які будуть обирати голову під час голосування. Було засідання фракції «БПП» і думки певним чином розділилися. Але консультації тривають», - говорить Ворона.

Також Петро Ворона повідомив, що перша сесія Полтавської обласної ради відбудеться 20 листопада.

Нагадаємо, Петро Ворона назвав ці вибори на Полтавщині найбруднішими за всю його політичну кар’єру. 

Ворона вибори обласна рада сесія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі