В Полтаві депутат від «Солідарності» продовжує «очорнювати» Мамая

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували, що на вулицях міста роздають нову газету «Врятуй Полтаву від Мамая», відповідальний за випуск Сергій Чередніченко, який пройшов депутатом в міськраду від партіх "Солідарність", від якої на посаду міського голови претендує Андрій Матковський. Тираж газети - 100 000 екземплярів.

Видання містить статті, які очорнюють кандидата на посаду міського голови Олександра Мамая, а також його родину. Йдеться про те, що сім’я Мамая – одна із найвпливовіших у Полтаві, а його родичі є власниками торгових кіосків, керують збутком цінної сировини та утилізації сміття на Макухівському сміттєзвалищі.

«…сміття горить, родичі Мамая збагачуються, а страждати своїм здоров’ям повинні полтавці. Для Олександра Федоровича найважливіше – гроші. Все інше – неважливе».

«Кожен торговий кіоск на ринку Латишева – це власність саме сім’ї Мамая… Ірина Климко (дочка Олександра Мамая), отримуючи надприбуки з цього ринку (понад 100 тисяч доларів на місяць), не платить з нього податків».

В Полтаві депутат від «Солідарності» продовжує «очорнювати» Мамая, фото-1

 b_519_700_16777215_00_images_Vybory15_0_Poltava_Proty_Mamaja_2

Нагадаємо, минулого тижня вулицями міста невідомі розповсюджували попередній випуск газети «Врятуй Полтаву від Мамая», на якому не було розміщено вихідних даних.

ОПОРА нагадує Сергію Чередніченку, що відповідно до частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори»: «Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію – суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями».

Громадянська мережа ОПОРА закликає потенційних суб’єктів виборчого процесу не використовувати брудні технології проти конкурентів, а боротись за голоси виборців, пропонуючи відкриті програми та якісні ідеї, а ЗМІ різних форм власності – дотримуватися професійних стандартів, журналістської етики та норм виборчого законодавства.

ОПОРА Черідніченко Мамай вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі