Екс-кандидат в мери Полтави спростовує інформацію про приналежність до «команди» Матковського

Після виходу нашого матеріалу «Координатор полтавської «ОПОРИ» відповіла на звинувачення в роботі на Матковського» до нас звернувся екс-кандидат на посаду мера Полтави від партії «Республіка» Олег Слизько з проханням спростувати інформацію про його приналежність до так званих, «схем» Матковського.

Зазначимо, нещодавно в соціальних мережах з’явилася інфографіка в якій нібито розкривалися імена головних «піарників» кандидата в мери Полтави Матковського. Серед них фігурує ім’я і Олега Слизька.

«У статті на картинці фігурує моє обличчя й неправдива інформація про мене. Незрозумілі люди в соціальних мережах з «фейкових» сторінок займаються чорним піаром. Я перебував на виборній посаді голови Студентської ради м.Полтава з 2006 по 2008 рік, коли Полтавським міським головою був Андрій Матковський, - наголосив Слизько, - Участь у місцевих виборах 2015 року мною і моєю командою Партії «Республіка» була за рішенням Партії, яка створена в 2014 році і є політичним крилом найбільшого в Україні громадянського руху «Студентська республіка», який веде діяльність 17 років. Крім полтавської команди, участь у місцевих виборах брали наші соратники у Чернігові, Тернополі, Миколаєві, Києві, Ужгороді... І це є стартом справжнього партійного будівництва як інституції розвитку суспільства!»

Зазначаємо, інформація, яка викладена в інфографіці є неперевіреною і немає доказів достовірності.

Полтава Слизько спростування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі