Координатор полтавської «ОПОРИ» відповіла на звинувачення в роботі на Матковського

Днями в мережі з’явилась інформація в якій координатора громадської мережі ОПОРА Дар`ю Черкашину звинуватили у роботі на Діонісія Капліна, який займається передвиборчою кампанією одного з кандидатів на посаду міського голови Полтави Андрія Матковського. Інформація викладена в інфографіці є непідтвердженою і немає доказів.

За словами координатора полтавської ОПОРИ вона працювала раніше в «Аналітичному центрі розвитку громадського суспільства» Діонісія Капліна, проте наразі не є співробітником даного центру.

12234917_402689579919625_2689537621025317493_n

Нагадаємо, громадська мережа ОПОРА займається слідкуванням за дотриманням законодавства під час виборчого процесу. Під час першого туру виборів на посаду міського голови Полтави ОПОРА не зафіксувала порушень, які вплинули на результат голосування.

«Поза виборів я працюю в «Аналітичному центрі розвитку громадянського суспільства», де виконавчим директором є Діонісій Каплін. І ні для ОПОРИ, ні для кого це не секрет. Під час виборчого процесу я з Діонісієм Каплін не працюю, тому що він працює як політтехнолог і надає свої послуги кандидатам. В даний момент я до нього ніякого відношення не маю. В аналітичному центрі я займалася проведенням соцопитувань», - розповіла Черкашина.

Також, за словами Черкашиної, координатор ОПОРИ Ольга Айвазовська знає, що в її біографії було співробітництво з Діонісієм Капліним.

«Для Ольги Айвазовської немає ніякого сюрпризу, що я працювала в Аналітичному центрі. Я подавала своє резюме, де все вказувала. Далі я планую працювати з ОПОРОЮ», - говорить Дар’я Черкашина.

Черкашина ОПОРА вибори Матковський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі