Ворона назвав вибори в Полтаві найбруднішими за всю історію та розповів, чому не буде голосувати за мера

Голова полтавської облради Петро Ворона вважає цю виборчу кампанію в Полтаві найбруднішою за всю історію України. Також Ворона розповів, що на цих виборах не підтримує жодного з кандидатів на посаду мера.

«Голосувати за жодного кандидата на посаду міського голови я не буду. Бо я мешканець Щербанів Полтавського району. І я радий, що в мене не стоїть дилема, як у деяких моїх колег з обласної ради, які кажуть, що треба обирати з двох зол. Під час цієї виборчої кампанії в Полтаві я не закликав голосувати за когось на посаду мера і не буду цього робити зараз», - розповів Петро Ворона.

Крім цього голова облради зазначив, що на його думку ці вибори стали найбруднішими в його житті.

«Більш брудної виборчої кампанії, ніж у місті Полтава, за всю свою політичну історію, яка тягнеться з 1991 року, я не спостерігав. Газети, бігборди, телебачення, інтернет, найняті блогери-тролі, псевдогромадські активісти, схеми підкупу – це повний арсенал. Ця ситуація висвітлює морально-етичний стан суспільства загалом», - поділився Петро Ворона.

Нагадаємо, раніше міліція та ОПОРА зазначали, що не було зафіксовано порушень виборчого законодавства, які б вплинули на результат виборів.

Ворона вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі