• Головна
  • У Полтаві зменшився попит на закордонні паспорти
13:32, 13 серпня 2009 р.

У Полтаві зменшився попит на закордонні паспорти

За даними обласного управління у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб, у порівнянні з минулим роком кількість оформлених закордонних паспортів зменшилася.
Станом на 1 серпня 2009 року, скажімо, у Полтаві, зареєстровано 9169 заяв на отримання паспорта. «Враховуючи фактор сезонності, що найактивніше проявляється влітку, та порівнюючи цьогорічні показники з минулорічними, кількість оформлених закордонних паспортів у Полтаві зменшилась більш ніж удвічі», – говорить заступник начальника обласного управління у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Ігор Федій. «Але на такі показники, – додає він, – навряд чи вплинула економічна криза в країні». Це, насамперед, пов'язано зі спрощенням процесу оформлення паспортів.
Паспорти нового зразка почали видавати влітку 2007 року. Тоді громадяни активно міняли паспорти старого зразка. Зараз ця хвиля минула, тому люди звертаються лише у тому випадку, коли їм це потрібно.
Нині ж, за словами Ігоря Федія, оформлення закордонних паспортів чітко налагоджено, процедура спростилася, черг немає, а відтак зник особливий наплив громадян. Цьому сприяють і центри прискореного оформлення паспортів, що працюють в містах-мільйонниках. До них можуть звертатися мешканці з будь-якого куточка України.
Загалом же на території Полтавської області працює 5 вузлів, які в централізованому порядку оформляють закордонні паспорти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...