Студентам Полтавського техуніверситету роздали аптечки та закликали голосувати за Матковського

Студенти, що мешкають у гуртожитках Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка, повідомили журналістам ГромадськогоТБ.Полтава про те, що їм роздали так звані «аптечки Матковського».

Студенти, які побажали приховати свої обличчя, розповіли, що аптечки роздали по одній на кожну кімнату. При цьому студентів агітували підтримати Андрія Матковського на виборах міського голови – за це обіцяли надати додатковий вихідний.

Комендант гуртожитку №1 Світлана Миколаївна повідомила журналістам ГромадськогоТБ, що аптечки приніс директор студмістечка і дав вказівку старостам поверхів роздати їх по одній на кожну кімнату.

Коли журналісти завітали до голови студентського містечка ПолтНТУ Андрія Поставного, який зустрів їх біля дверей свого кабінету. На запитання відповідав неохоче, але повідомив, що  студенти самі звернулися до нього із проханням надати їм аптечки, оскільки чули про програму «Здорове місто». Можливість роздати допомогу студентам нібито з’явилася саме за три дні до виборів, і з виборами ця акція ніяк не пов’язана.

Після цього на підтримку Андрія Поставного з кабінету вийшов молодик спортивної статури, який наполегливо попросив журналістів залишити приміщення і виштовхав за двері, пригрозивши, що викличе міліцію.

Читайте також: За кулісами роздачі "аптечок здоров`я".

аптечки Матковський підкуп
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі