Депутат з Полтавщини через суд добився скасування постанови про підвищення ціни на газ

Депутат Миргородської міської ради від партії «Батьківщина», голова міського партосередку Андрій Сіряк виграв судову справу проти Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Позов, поданий ще в травні цього року, стосувався скасування постанови НКРЕ, яка встановлює роздрібні ціни на природний газ для населення, повідомляє прес-служба Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Цими днями суд виніс постанову, в якій, зокрема, зазначено: «Визнати Постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, № 583 від 03.03.2015 року «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення» незаконною та нечинною з моменту її прийняття», – розповів Андрій Сіряк.

Суд також зобов’язав НКРЕ «здійснити невідкладне (від дня набрання цією постановою законної сили) опублікування резолютивної частини цього судового рішення у виданні, в якому було офіційно оприлюднене оскаржуване рішення».

За словами Андрія Сіряка, приводом до судового позову стало те, що Нацкомісія прийняла зазначену постанову, не маючи на це повноважень та порушивши законодавство України.

«Ця постанова незаконна, протиправна й така, що суперечить Конституції, порушує мої права як споживача житлово-комунальних послуг», – заявив «батьківщинівець».

Услід за Андрієм Сіряком з аналогічними позовами до столичного суду звернулося ще декілька громадських активістів з Миргорода.

Полтавщина суд газ ціна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі