Хорольський молококонсервний комбінат планує вихід на ринки Азії, - директор підприємства

Хорольський молококонсервный комбінат дитячих продуктів (ХМКК ДП) планує розширити перелік країн, у які буде поставлятися їхня продукція. Про це повідомив директор підприємства Віталій Ільницький, передають "Українські новини".

З його слів, із деякими країнами Азії ведуться переговори. Зацікавленість у дитячому харчуванні, виробленому на ХМКК ДП, проявляють Корея, В'єтнам і Малайзія.

"Власне кажучи, придбанням нашої продукції цікавиться багато хто. Зокрема, країни Азії - Корея, Малайзія, В'єтнам. Нам, без сумніву, є над чим працювати й куди розвиватися. Для старту, як мінімум, необхідно модернізувати впакування - до існуючого картонного додати бляшану банку", - пояснив Ільницький.

Ільницький також повідомив, що вкрай перспективним вважається китайський ринок. Однак, для роботи на експорт у Піднебесну необхідно відповідати деяким стандартам упакування.

"Робота з іноринками ведеться безперервно. Ступінь їхньої перспективності можна оцінювати по-різному - все залежить від лояльності імпортного ринку. Візьмемо, наприклад, Китай, туди дуже непросто зайти, оскільки існують досить серйозні й своєрідні вимоги до сертифікації ввезеної продукції. Крім того, є певні вимоги до впакування. Це всі витрати, які виміряються сотнями тисяч євро. Тому необхідно все ретельно проаналізувати, прорахувати всі плюси й мінуси", - говорить директор ХМКК ДП.

Наразі Хорольський молококонсервный комбінат експортує дитячі суміші й каші в Молдову й Придністров'я . За 9 місяців поточного року ХМКК ДП здійснив 14 операцій з експорту на зазначені території, що становило понад 50 тонн продукції.

Хорольський молококонсервный комбінат дитячих продуктів заснований в 1972 році. Він є єдиним виробником дитячих сухих сумішей на території України. Виробництво продукції Хорольського МКК ДП розміщено в екологічно чистому районі Полтавської області, оснащено технологічним обладнанням провідних європейських фірм-виробників. Ретельний контроль за якістю продукції виконується на кожному етапі виробництва, відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2009 і НАССР. Всі продукти сертифіковані відповідно до вимог українського законодавства.

Суміші ХМКК ДП розробляються разом із провідними спеціалістами в галузі дієтології й молочного виробництва. Продукти схвалені Українськими НДІ харчування й Інститутом педіатрії, акушерства й гінекології АМН України.

Лідерами в реалізації ХМККДП в 2014-2015 р. залишаються сухі дитячі суміші й дитяча питна вода.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі