У трьох районах Полтавщини з’являться кейс-менеджери, які дбатимуть про переселенців

Незабаром у трьох районах Полтавської області – Гадяцькому, Лубенському та Полтавському запрацюють соціальні працівники або кейс-менеджери, які дбатимуть про внутрішньо переміщених осіб.

Ці райони обрані невипадково, адже саме в цих районах проживає найбільша кількість ВПО. Всього в рамках Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» кейс-менеджери з’являться в Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Донецькій та Полтавській областях.

*

*

У трьох районах Полтавщини з’являться кейс-менеджери, які дбатимуть про переселенців, фото-1

 SAM_0908

Для 15 осіб наразі проводять тренінги тренери з різних куточків України. «Реалізація даного проекту сприятиме забезпечення ефективного вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб, сприяння їх адаптації в нових місцях проживання шляхом впровадження інтегрованих моделей надання соціальних послуг, які ґрунтуються на базових підходах кейс-менеджменту», - розповіла заступник директора Полтавського обласного центру служб для сім’ї та молоді Маслак Вікторія Геннадіївна.

У трьох районах Полтавщини з’являться кейс-менеджери, які дбатимуть про переселенців, фото-2

 SAM_0901

Вдалося нам поспілкуватися і з однією з учасниць тренінгу і майбутнім кейс-менеджером Тетяною. Сама вона була змушена разом з родиною тікати з окупованого Донецьку і як ніхто знає, з якими проблемами стикаються переселенці зі Сходу. В рідному місті вона працювала вчителем російської мови, проте в Полтаві такої вакансії для неї не знайшлося і в БО «Світло надії», куди її направили на соціальну роботу з міського центру зайнятості запропонували стати помічником для тих же переселенців, як і вона. 

У трьох районах Полтавщини з’являться кейс-менеджери, які дбатимуть про переселенців, фото-3

 SAM_0899

«Крім всього я ще й займалася волонтерством. Коли я сюди приїхала, я зрозуміла, що порятунок тонучих справа рук їх самих. Ми з дівчатами так організувалися, були це мами з дітками і вирішили допомогти не лише самим собі, а й іншим», - поділилася своїми здобутками Тетяна. 

Полтава тренінг ПРООН
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі