Дебатів між Мамаєм та Матковським таки не буде

Сьогодні у студії ГромадськогоТБ.Полтава мали відбутися дебати між кандидатами на посаду міського голови Олександром Мамаєм і Андрієм Матковським. Проте, не отримавши згоди від Андрія Матковського редакція ПолтавськогоТБ вирішила ефір.

"У зв’язку з тим, що ми так і не отримали згоди на участь у дебатах від Андрія Матковського, редакцією було прийняте рішення про їх відміну. Приймаючи таке рішення, ми спиралися на Кодекс честі українського журналіста. Недотримання  журналістських стандартів або їх порушення призводить до того, що аудиторія отримує або неякісний матеріал, або принципово інший продукт (джинсу – приховану рекламу). Ми впевнені, що кандидати заслуговують і потребують критики та гострої оцінки іхньої діяльності, але вважаємо неприпустимим проводити дебати у відсутності Андрія Матковського. Адже закономірним наслідком порушень журналістських стандартів та достовірності є втрата довіри глядача", - йдеться в повідомленні ГромадськогоТБ.Полтава.

Нагадаємо, раніше Матковський розмістив по Полтаві борди із анонсом теледебатів між ним та Мамаєм на телеканалі "Місто". Останній від дебатів на "Місті" відмовився, аргументуючи це заангажованністю канала.

Мамай Матковський дебати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі