В Полтаві голова «ПС» назвав заяву Яроша про складання повноважень провідника «емоційною»

Сьогодні, 11 листопада, Дмитро Ярош повідомив про складення з себе повноважень провідника національно-визвольного руху «Правий сектор». В Полтавському осередку «ПС» вважають таку заяву «емоційною».

Про складення повноважень Дмитро Ярош повідомив на власній сторінці у Facebook.

«Отримавши поранення і потребуючи тривалого часу на лікування, я довірив деякі напрямки управління Рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не у всьому збігається з устремліннями частини Проводу. Як Провідник я несу персональну відповідальність за все, що відбувається в організації, і не збираюся перекладати її на інших. Саме тому я не можу бути «весільним генералом» в Правому секторі. Тому я змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією Провід та складаю з себе повноваження Провідника НВР «ПС», залишаючись націоналістом, державником і революціонером», - написав Ярош.

8 листопада в Києві відбулася конференція з керівниками структурних підрозділів «Правого сектору». Говорять, що Дмитро Ярош дещо не погоджується з поглядом розвитку руху «ПС» іншими керівниками. Зокрема, говорять, що Андрій Стемпіцький вважає, що діяти треба більш радикально, коли Ярош бажає діяти стриманіше.

В Полтавському ж осередку «Правого сектору» вважають, що не треба бити паніку.

«Як обласний голова можу підтвердити, що Дмитро дійсно зробив таку заяву. Але вона, на мою думку, є більше емоційною. Я вважаю, з плином часу всі люди здатні до того щоб охолонути», - прокоментував очільник полтавського «ПС» Марко Чаус.

Крім цього за словами багатьох представників «Правого сектору» вони не хочуть, щоб Ярош йшов та запевняють, що ніякого розколу в «ПС» немає. Також в «ПС» зазначають, що Ярош й досі залишається Провідником. 

Ярош Чаус Правий сектор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі