Перша петиція потрапила на розгляд міського голови Полтави

Петиція про "Поліпшення роботи громадського транспорту" зібрала необхідну кількість підписів і потрапила на розгляд міського голови Полтави.

Нагадаємо, дана петиція була зареєстрована 6 листопада. За 4 дні вона зібрала 257 підписів з необхідних 250. Автор петиції -  Ізотов Ігор Станіславович.

В тексті петиції зазначаються такі пункти:

1. Дотримання розкладу всіма видами громадського транспорту. Графіки руху мають бути доступними на зупинках і в спеціальних додатках для смартфонів.

2. Запровадження системи “єдиного електронного квитка”. Він має поширюватися на всі без виключення види громадського транспорту. Кожен мешканець українських міст має отримати можливість платити за одну поїздку незалежно від кількості пересадок (або за абонемент на місяць чи більше).

3. Надання пріоритетності на вулицях пішоходам. Одночасно з ремонтом проїжджої частини має відбуватися заміна покриття тротуарів на перехрестях мають бути з’їзди для дитячих та інвалідних візків.

 4. Велосипед як повноцінний вид транспорту. Створення велосипедних маршрутів та пересадочних хабів на транспортних вузлах.

Цілком ймовірно, що петицію розглядатиме вже новообраний мер, вибори якого відбудуться 15 листопада.

Полтава петиція міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі