Удовіченко задоволений результатами «Рідного міста», хоча й зазначає, що вибори були брудними

Лідер політичної партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко задоволений результатами очолюваної ним сили в контексті Полтави й області. Хоча й зазначив, що виборча кампанія відзначалася надміром брудних технологій, які йшли від провладної партії «Солідарність».

«Сьогодні 7% результат «Рідного міста» щодо облради, що дає нам можливість брати активну участь у суспільному житті полтавського краю, доводити до виборців та депутатів різних політичних сил наші програмні позиції та реалізовувати цілі, які ми декларували, коли йшли на вибори, - зазначив Удовіченко. - Маємо 64 депутати по районних центрах, 24 депутати серед міських рад. Ми присутні в усіх містах обласного порядку, крім Комсомольська. Якщо говорити про саму виборчу кампанію, то в ній було дуже багато брудних технологій, які дали можливість деяким політичним силам отримати незаслужений ними результат. Передусім – провладній «Солідарності». Весь бруд та всі технології, які закінчувалися грошовими винагородами, йшли від «Солідарності» та її кандидатів».

«Наш підхід в наступних радах конструктивний. Ми не збираємося зводити рахунку з кимось. В обласній раді ми будемо займати опозиційну нішу. Бо представники нинішньої обласної влади показали себе гравцями, які пересмикують карти», - говорить лідер партії «Рідне місто».

Щодо свого ставлення до претендентів на посаду міського голови, Олександр Удовіченко зазначив:

«Як лідер команди «Рідне місто» я не можу агітувати ні за кого. Тим більше, що наші виборці – люди освічені, які здатні самостійно зробити вибір. Але щодо мене, то я обираю «менше зло». Ним, безумовно, є Олександр Мамай».

Удовіченко вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі