Удовіченко готовий «курить папіросу» в обласній раді

Голова політичної партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко, який пройшов депутатом в обласну раду Полтави, зазначив, що на керівні посади в облраді його партія претендувати не буде. Для «Рідного міста» пріоритетом лишається власне представництво в основних комісіях.

«По великому рахунку, в нас немає зараз амбіцій на якісь керівні посаді в обласній раді. Наші 6 депутатів. Вважаємо, що ми не можемо бути центром організації тієї всієї роботи, яка передує першій сесії. Ми тільки знаємо, що провладна партія, яка має 15 мандатів з 84, практично програла вибори. Для них зараз справа життя – обрання свого кандидата на посаду міського голови. Тому там йдуть певні перемовини між учасниками, а ми куримо велику папіросу та споглядаємо за цим зі сторони. Це жартуючи, а якщо серйозно, то ми сьогодні будемо намагатися направити наших представників в основні комісії обласної ради», - розповів Олександр Удовіченко.

Також Удовіченко розповів, чому обрав саме мандат депутата обласної ради, а не міської ради, до якої він також потрапив.

«Я скрізь хочу бути, - віджартувався Олександр Удовіченко. – Ми вже прийняли рішення, я йду в обласну раду. Тому що, ми повинні розбудовувати наш проект «Рідне місто» в майбутньому. Ми отримали підтримку в 15 районах з 25, в 5 містах з 6. Тому в нас ще багато роботи. З позиції обласної, цей проект треба розбудовувати далі. В міській раді в нас є 7 представників, які достойно зможуть представляти наш проект та відстоювати нашу позицію в міськраді, яка буде абсолютно по новому організована».

Нагадаємо, в другому турі виборів міського голови Полтави Удовіченко підтримує Олександра Мамая.

Удовіченко обласна рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі